לשאומי (Xiaomi) יש מגוון לא קטן של אוזניות, אבל בתחום הספורט יש לה בעיקר דגם אחד שאותו כבר סקרנו כאן ב-TGspot. החברה השיקה כעת דגם חדש המכונה Mi Sport Earbuds Youth Edition.

בעוד שהדגם הראשון יועד לספורטאים, האוזניות החדשות מיועדות דווקא לשימוש יומיומי מעורב, עבור מי שמחפש אוזניות שיושבות על הצוואר. אלה קלות משקל (13.6 גרם בלבד), מסוג In-Ear עם קשת בזווית של 58 מעלות, שלדברי החברה מתאימה את עצמה לכל סוגי האוזניים עם אפשרות לסובב אותה ב-360 מעלות לנוחות מרבית.

אוזניות Mi Sport Earbuds Youth Edition מדגם YDLYEJ03LM, פועלות בקישוריות בלוטות' אלחוטית (Bluetooth 4.1) ומספקות עד 11 שעות האזנה למוזיקה רצופות בעוצמת שמע בינונית, או 6 שעות האזנה בעוצמת שמע מקסימלית.

הן חסינות להשפרצות מים ואבק בתקן IPX4, כאשר ישנו כיסוי למחבר הטעינה המונע כניסת נוזלים או זיעה. יש להן שלט מובנה המשלב מיקרופון לשימוש בזמן שיחות, שליטה בעוצמת השמע וכפתור למענה או ניתוק השיחה.

בכל הקשור לאיכות השמע, הן מצויידות בדיירבר 10 מ"מ זעיר המסוגל למספק גם את הצלילים הנמוכים ושמע ברור ונקי, כך לדברי החברה. לבסוף האוזניות תומכות במסייעת Xiaoai של שאומי, אבל רק לבעלי מכשירי החברה.

אוזניות Xiaomi Youth Bluetooth Earphone, הושקו כבר כעת ונמכרות במחיר של 22.99 דולרים, שהם כ-84 שקלים. למעוניינים, דגם הספורט מוצע גם הוא במחיר דומה.