שאומי (Xiaomi) הציגה אוזניה אלחוטית חדשה מתוצרתה, ה-Mini In-ear (מדגם LYEJ05LM), כמעין דגם קומפקטי וקטן יותר מ-Mi Bluetooth המפורסמת והוותיקה שלה המתאימה גם לשימוש בזמן פעילות ספורטיבית.

באופן לא מפתיע, עיצוב אוזניית ה-Xiaomi Mini מזכיר מאוד דווקא את המראה של אוזניות הספורט שלה, רק שהפעם מדובר רק באוזנייה בודדת. זו שוקלת 4.5 גרם בלבד, והיא נועדה להכנסה לתוך האוזן (In-ear) ללא קשת חיצונית. היא מבין  האוזניות האישיות הקלות ביותר שיש, כאשר זמן הסוללה שלה מספיק לעד 3 שעות שיחה.

Xiaomi LYEJ05LM

אוזניית Xiaomi Mini מבטיחה איכות סאונד גבוהה בזכות דרייבר דינאמי 7.5 מ"מ המסוגל לספק טווח תדרים רחב. החברה אף שילבה מערכת השתקת רעשים ואילו המיקרופון פועל בטכנולוגיית MEMS המנצלת את המגע הקרוב של האוזנייה לגוף כדי להפיק את דיבור המשתמש.

Xiaomi LYEJ05LM

השליטה באוזניית Xiaomi Mini מתבצעת על ידי כפתור בחלקה החיצווני, האחראי לכיבוי, הפעלה או השהייה בזמן האזנה למוזיקה. היא גם תומכת בהפעלה של מסייעת וירטואלית ופקודות קוליות בהתאם לסוג המערכת. הטעינה מתבצעת באמצעות עמדת עגינה המתחברת ב-USB וכן היא עמידה בפני הטזות מים וזיעה בתקן IPX4, מה שהופך אותה גם לשימושית עבור ספורטאים.

מחירה של אוזניית Mini In-ear הוא 15.99 דולרים, שהם כ-58 שקלים, זאת לעומת 12 דולרים לדגם הקודם.