הטיזר ששחררה שאומי (Xiaomi) אודות CC9 Pro היה רק ההתחלה. היא המשיכה עם מבול קצר של מידע שחושף למעשה את כל הפרטים אודות הטלפון שיוכרז באופן רשמי ב-5 בנובמבר – כולל העובדה שהוא כרגיל יזכה לשם חדש לקראת ההשקה הגלובלית: Mi Note 10.

בטיזרים שלה מקפידה שאומי להתרכז בכך שזהו הטלפון הראשון שיגיע לשוק כשהוא מצויד בחמש מצלמות. המצלמה הראשית מציעה חיישן בגודל של 108 מגה-פיקסל, ומדובר בחיישן S5KHMX של סמסונג (Samsung) עם מפתח של f/1.7. המצלמה השנייה משמשת כעדשת הטלפוטו של המערך והיא מבטיחה לפי שאומי – כפי שפרסמנו אתמול – זום אופטי 5x, אבל יש גם תוספת שהיא תתמוך בזום היברידי 10x וזום דיגיטלי של 50x. מצלמת הרוחב היא המצלמה השלישית עם חיישן 20 מגה-פיקסל וזווית צילום של 117 מעלות. המצלמה הרביעית היא מצלמה רגילה עם חיישן 12 מגה-פיקסל והיא כנראה נועדה לספק עוד פרספקטיבה לצילום. החמישית תהיה מצלמת המקרו עם יכולת לצלם גם ממרחק של סנטימטר וחצי בלבד. כפי שכבר הוצג בטיזר הקודם כל מערך הצילום ילווה בשתי מבזקי לד.

מקדימה, דרך אגב, בחרה שאומי גם כן להשתמש בחיישן של סמסונג. במקרה הזה מדובר ב-S5KGD1 שהוא חיישן בגודל של 32 מגה-פיקסל.

מסך ה-AMOLED של המכשיר יהיה בגודל של 6.47 אינץ' ברזולוציית +FHD, ומתחת יהיה חיישן טביעות אצבע כמו בשני הדגמים הקודמים של Mi CC9. המערכת על שבב תהיה Snapdragon 730 והיא תלווה ב-6/8/12 גיגה-בייט זיכרון עבודה וב-64/128/256 זיכרון אחסון מובנה. הסוללה אמורה להיות בנפח עבודה של 5,250 מילי-אמפר/שעה, ומערכת ההפעלה תהיה אנדרואיד 10 עם MIUI 11 היישר מהקופסה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.