שאומי (Xiaomi) הכריזה על ה-Gamepad 2.0, שלט משחקים חדש למכשיר ה-Black Shark, בעל עיצוב שונה באופן דרמטי מקודמו. בעוד שה-Gamepad המקורי, שנחשף בחודש אפריל האחרון לצד המכשיר עצמו, מרכז את כל בקרי השליטה במשחקים בצידו השמאלי של הטלפון, ה-Gamepad 2.0 מפצל את בקרי השליטה בין שני צידי המכשיר, במראה שללא ספק שואב השראה מקונסולת הסוויץ׳ (Switch) הפופולרית של נינטנדו (Nintendo).

בחלק השמאלי הציבה שאומי את הסטיק האנלוגי לצד כפתורי החצים, כפתור ״כתף״ בצידו העליון של השלט וכפתור נוסף בצורת משולש בתחתית השלט. בחלק ימין, במקום סטיק אנלוגי סטנדרטי, החליטה שאומי לשלב משטח מגע עגול, המזכיר את זה שבו השתמש וואלב (Valve) בשלט שלה, ה-Steam Controller, שלא זכה להצלחה רבה. בנוסף כולל השלט הימני שישה כפתורי שליטה נוספים (ארבעה בחזית השלט, אחד בצידו התחתון, ועוד כפתור ״כתף״ מאחור).

את כל הכפתורים ניתן יהיה למפות ולהתאים מחדש לכל משחק לבחירת המשתמש. מחירו של השלט יעמוד על 79 אירו, אך למשך עונת החגים (ועד ה-4 בינואר) מציעה שאומי הנחות שונות ברכישה דרך האתר הרשמי: את מכשיר ה-Black Shark עצמו ניתן יהיה לרכוש תמורת 419 אירו (הנחה של 80 אירו מהמחיר הרגיל), עם החזר של 20 אירו למשתמשים שיפרסמו את רשמיהם מהטלפון באתר של שאומי. בנוסף, בעת הזמנת המכשיר, ניתן ליהנות מהנחה של 20 אחוזים בעת רכישת ה-Gamepad 2.0.

קרא עוד:  נחשף: הטכנולוגיה שרכשה גוגל מפוסיל היא לייצור שעון היברידי

בישראל, Black Shark נמכר החל מ-2,100 שקלים.