מוקדם יותר היום, הכריזה שיאומי (Xiaomi) על Ninebot Plus, הסגווי החדש של החברה והממשיך של ה-Ninebot Mini מ-2015. ה-Ninebot Plus אמנם יקר יותר, אך הוא מעודכן בטכנולוגיות חדשניות וחכמות יותר.

Ninebot Plus בעל מרכב המיוצר ממגנזיום הנחשב לקל ואיכותי. הוא מגיע עם שני גלגלים בגודל 11 אינץ', שוקל רק 16 קילו-גרם ובניגוד לקודמו – מגיע רק בצבע לבן. הוא מונע על ידי שני מנועי 400 וואט ויכול להגיע למהירות מקסימלית של עד 18 קמ"ש. הסוללה שלו בעלת הספק של 329 וואט לשעה, מה שיכול לגרום ל-Ninebot Plus לגמוע מרחק של 35 קילומטרים בטעינה מלאה של 5 וחצי שעות.

ל-Ninebot Plus אפשרויות לשליטה מרחוק באמצעות שלט, שמאפשר למשתמש לזמן אותו אליו, לכבות ולהדליק את האורות, ואפילו להכניסו למצב "עקוב אחריי". השלט נטען באמצעות חיבור USB סטנדרטי ומספק 9 שעות עבודה לאחר שלוש וחצי שעות של טעינה.

Ninebot Plus יכול גם לעזור לנו לשנע דברים שמשקלם לא עולה על 20 קילוגרם, ובאמצעות טכנולוגיה חדשה הוא יוכל למצוא את האיזון המתאים כאשר נעמיס עליו דברים כדי שאלו לא יפלו. ניתן גם לחבר אליו את המצלמה של שיאומי, Xiaomi PTZ Camera, במקום הייעודי ולהקליט את הנסיעה באיכות של 1080p עם ייצוב תמונה אופטי ובזוית של עד 104 מעלות.

ה-Ninebot Plus יוצע למכירה באתר הרשמי או בחנויות החל מה-11 ביולי והוא יעלה 3499 יואן, שהם כ-515 דולרים, יקר יותר מה-Ninebot Mini שהוצע במחיר של 300 דולר.

https://www.youtube.com/watch?v=FjY-WPg4-2U