אחרי שבידלה את רדמי (Redmi) כמותג עצמאי עד כדי מעין חברת משנה, שאומי (Xiaomi) עושה סימנים שהיא מתכוונת לבדל בופן דומה גם את Black Shark, מותג המשחקים שלה. ובמקרה של טלפוני המשחקים, זה יהיה אפילו קיצוני יותר: מכשירים אלו, שמריצים כיום את הממשק MIUI 10 לא ישודרגו ל-MIUI 11 אלא לממשק ייעודי משלהם שזכה לכינוי JoyUI 11.

המערכת הזו תהיה מבוססת על הליבה של MIUI 11, כך מסרה החברה, אך תהיה ממוקדת משחקים כדי לספק למשתמשים סביבת משחק חזקה, נקייה ונוחה יותר לתפעול – כנראה על חשבון אלמנטים אחרי שקיימים ב-MIUI 11. בחברה גם מבטיחים הרבה מאוד תכונות חדשות במכשירי ה-Black Shark עם JoyUI 11, כולל ערכות נושא ייעודיות ויכולת התאמה אישית גדולה יותר של הטלפון, וכולל כמה מצבי משחק מותאמים.

מעבר לכך לא מסרה החברה פרטים נוספים, אך בכל מקרה ארבעת מכשירי המשחק שהושקו עד היום, קרי Black Shark ו-Black Shark Helo מהדור הראשון ו-Black Shark 2 ו-Black Shark 2 Pro מהדור השני יקבלו את JoyUI 11 כשהיא תהיה מוכנה ולא את MIUI 11.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.