ההצגה הרשמית של Mi Mix 4, טלפון הדגל החדש של שאומי (Xiaomi), הולכת ומתקרבת. לפי טיזר חדש של החברה ההכרזה אמורה להתרחש כבר ב-24 בספטמבר, כחודש לפני מלאת שנה להשקת Mi Mix 3 שלא היה לפופולרי כמו שהחברה קיוותה.

הפרטים הידועים על הטלפון החדש עדיין מועטים יחסית, אבל ממה שכבר למדנו הוא יהיה מבוסס על המערכת על שבב המובילה החדשה יחסית של קוואלקום (Qulacomm), כלומר +Snapdragon 855, יציע תמיכה בדור הסלולרי החמישי – כנראה בדגם מוגדר – והוא יגיע כפי שמסרו בכירים בחברה, עם מצלמת 64 מגה-פיקסל כמצלמה ראשית, אלא אם תהיה הפתעה מדהימה ברגע האחרון לטובת חיישן ה-108 מגה-פיקסל של סמסונג (Samsung). בנוסף הוא אמור להציע את אותו מערך מצלמות קדמית קופץ כדי לשמור על מסך נקי לחלוטין, ויש גם הערכות הגיוניות למדי שהוא יתמוך בטעינה מהירה במיוחד.

Mi Mix 4 לא יהיה לבד על הבמה. שאומי תנצל את ההזדמנות גם כדי להציג באופן רשמי את Mi 9S שמכונה גם Mi 9 5G וקל להבין למה – גם הוא יגיע עם +Snapdragon 855 ותמיכה בדור הסלולרי החמישי. מסך ה-AMOLED של המכשיר יהיה ברזולוציית +FHD וישמור על הגודל של הסדרה שעומד על 6.39 אינץ'. הוא אמור להגיע עם 12 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-512 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. הסוללה אמורה להיות בנפח עבודה של 4,000 מילי-אמפר/שעה עם תמיכה בטעינה מהירה בהספק של 45 וואט.

קרא עוד:  אנדרואיד? PinePhone הוא טלפון קוד פתוח מבוסס לינוקס

הדבר השלישי שיוצג, כך לפי הדיווחים, הוא הממשק החדש של שאומי, ה-MIUI 11 שעדיין לא ברור אם הוא כבר מבוסס על Android 10. בכל מקרה המכשירים החדשים יגיעו קודם כל עם MIUI 10 מעל Android 9.