שאומי (Xiaomi) מתכוננת להכריז בקרוב על עוד טלפון בסרת ה-Redmi, מותג המשנה המתפתח שלה. הפעם מדובר ב-Redmi 7A ולמרות שמו, הוא לא ממש מזכיר את Redmi 7 שכבר הושק בארץ. ההבדל הבולט: מסך קטן בהרבה שיעמוד על 5.45 אינץ' בלבד.

התמונות של Redmi 7A ורוב פרטי המפרט כבר הגיעו ל-TENAA מה שאומר שהוא הולך ומתקרב לשוק. כמו ה-Redmi 7 הוא יציע מסך ברזולוציית HD, אבל ביחס של 18:9 בלבד, כלומר 1440×720 פיקסלים וזה גם אומר שוליים משמעותיים למטה ולמעלה. גם הסוללה תהיה קטנה יותר, אך רק במעט, כשבמקום 4,000 מילי-אמפר/שעה היא תספק נפח עבודה של 3,900 מילי-אמפר/שעה. המערכת על שבב תהיה כנראה בת שמונה ליבות במהירות מרבית של 1.4 גיגה-הרץ – אבל זה אחד הפרטים הפחות ברורים.

המכשיר מסווג כמכשיר שוק פתיחה ולכן לא מפתיע שהוא יגיע עם מצלמה אחת בלבד מאחור עם חיישן 13 מגה-פיקסל. הקדמית תהיה בגודל 8 מגה-פיקסל. הוא יגיע עם אנדרואיד 9 ו-MIUI 10, וכנראה הוא גם יותר במספר צבעים פסטליים כולל סגול, ורוד ואדום.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.