שאומי (Xiaomi) קצת בלחץ? היום היא אמורה להשיק באופן רשמי בסין את Mi CC9 Pro שיהיה המכשיר הראשון שלה עם מצלמת 108 מגה-פיקסל. מחר היא כבר אמורה לעשות את זה גם במדריד עם Mi Note 10, שהוא הגרסה הגלובלית והתואמת של המכשיר החדש – והיא עושה זה הרבה יותר מוקדם מהצפוי, ואולי כי היא רוצה להיות ראשונה גם באופן כלל עולמי עם השילוב הזה של חמש מצלמות שהראשית עם 108 מגה-פיקסל?

בכל מקרה, כפי שכבר כתבנו כאן ב-TGspot, שאומי ממשיכה למתג את משפחת מכשירי ה-CC9 שלה גם לשוק הגלובלי בדיוק כמו שעשתה כשהשיקה את Mi A3 עם אנדרואיד נקי: פשוט לקחה את Mi CC9e, הפשיטה אותו מה-MIUI שלו ושלחה אותו חזרה לשוק רק עם אנדרואיד – וטוב, עם עוד כמה כיתובים על הגג.

Mi Note 10 הוא באופיו מכשיר שוק ביניים המבוסס על Snapdragon 730 שתלווה ב-6/8/12 גיגה-בייט זיכרון עבודה וב-64/128/256 זיכרון אחסון מובנה. מסך ה-AMOLED בגודל 6.47 אינץ' ברזולוציית +FHD מכוסה ב-Gorilla Glass ומציע גם חיישן טביעות אצבע מתחת לתצוגה ומגרעת למצלמה הקדמית שמצוידת בחיישן 32 מגה-פיקסל.

אבל הסיפור הבוא כאמור מאחור עם לא פחות מחמש מצלמות: המצלמה הראשית מציעה חיישן בגודל של 108 מגה-פיקסל, ומדובר בחיישן S5KHMX של סמסונג (Samsung) עם מפתח של f/1.7 שיחד עם המצלמה השנייה שייעודה לשמש כמצלמת טלפוטו, תספק זום אופטי של 5x וזום היברידי של 10x.

קרא עוד:  אפל: מעוניינים לשמור על זמן הסוללה? תפסיקו לסגור אפליקציות

עוד חידוש שיביא הטלפון לשוק, מבחינתה של שאומי, זה הממשק החדש MIUI 11 בגרסתו הגלובלית מעל אנדרואיד 10.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.