אחרי ההשקה של סדרת ה-Mi 10 בעולם וגם בישראל, מתפנה שאומי (Xiaomi) להשקה של מוצרים חדשים: בחברה העלו טיזר למזרים מדיה וכן אוזניות ללא חוטים (TWS) שייחשפו ב-8 למאי, יום שישי הקרוב.

המידע הגיע מהסניף ההודי של החברה שהעלתה סרטונים לעמוד הטוויטר. בסרטון הראשון מוצגת טלוויזיה מעט ישנה התלויה על הקיר והצופה נשאל האם הוא מפספס תוכן איכותי כי הוא לא רוצה להחליף טלוויזיה? בסיום הסרטון נכתב "הפוך כל טלוויזיה לטלוויזיה חכמה", זאת כרמז עבה למה שנראה כמו מזרים מדיה חדש.

טרם ברור האם מדובר במזרים מדיה שיגיע במקום או בנוסף ל-Mi Box S הפופולרי שלה. יש שמועות כי החברה תציג פתרון קטן יותר בדמות דונגל HDMI זעיר שיתחבר היישר ליציאת ה-HDMI של הטלוויזיה בלי לתפוס הרבה מקום. יש לציין כי המזרים לא זכה לעדכון חומרתי מאז 2016 ורבים היו רוצים לראות כי שאומי סוגרת את הפער אל מול מזרימי מדיה אחרים הנמכרים עם חומרה חזקה בהרבה.

מלבד זאת, הטיזר השני הוא על אוזניות נטולות חוטים חדשות. גם סרטון זה אינו חושף פרטים רבים פרט להצצה קצרה על העיצוב שלהן, כמה שנראה כמו דגם הדומה ל-Mi AirDots Pro 2 עם עיצוב מעודכן. ייתכן כי היא תציע שדרוג בנוסח סינון רעשים אקטיבי כפי שקיים אצל חלק מהמתחרות, אולם אין על כך פרטים נוספים.

ההכרזה של שני המוצרים תתרחש כאמור ביום שישי הקרוב ואנחנו נדווח על הפרטים כאן אצלנו.

עדכון: לא מדובר במכשיר חדש, אלא יותר במיתוג לקיים. Mi Box 4K ואוזניות ה-Mi True Wireless Earphones 2 כבר נמכרות. אז אין ממש חדש תחת השמש.