שבועיים אחרי שהכריזה על Redmi 6 חברת שאומי (Xiaomi) לא ממתינה לאירוע שיתקיים ביום שני הקרוב וכבר כעת היא חושפת את Redmi 6 Pro במלוא הדרו.

בתמונות שהעלתה לרשת החברתית Weibo, מוצג הדגם החדש שזכה לעיצוב מהודר ויוקרתי. כך ניתן לראות את המסך המלא ביחס של 19:9 אשר גודלו, לפי הדיווחים, הוא 5.84 אינץ'. הוא נושא מגרעת בקצה העליון הכולל את המצלמה בעלת חיישן של 5 מגה-פיקסל.

בכלל נראה שיש דמיון בין Redmi 6 Pro ל-Mi 8 שזכו לעיצוב דומה, כמו גם המגרעת והגב המתכתי הנושא מערך צילום כפול בו העדשות מסודרות אחת מתחת לשנייה. המערך משלב חיישנים ברזולוציה של 12 ו-5 מגה-פיקסל, כשהמצלמה המשנית משמשת לצילומים עם אפקט ה'בוקה'.

עוד יכלול ה-Redmi 6 Pro שבב עם מעבד מתומן ליבות בתדר 2.0 גיגה-הרץ, זיכרון עבודה/אחסון של 2/16 גיגה-בייט או 3/32 גיגה-בייט בהתאם לדגם וסוללה בהספק גדול של 4,000 מיליאמפר/שעה.

המפרט הוא כמובן אינו סופי וגם המחיר טרם פורסם ואת פרטים אלה נדע לספק לאחר האירוע שיתקיים בשבוע הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.