המילטון, נציגת היצרנית הסינית שאומי (Xiaomi), תפתח בשבוע הבא את החנות הרשמית הראשונה שלה בישראל. החנות, שעלות הקמתה עומדת על כמיליון שקלים, ממוקמת בדיזנגוף סנטר שבתל אביב ותחל בפעילות החל מיום שלישי (ה-14.8) בשעות הבוקר.

לפי ההודעה שנמסרה לתקשורת, ימכרו בחנות למעלה מ-100 מוצרים שונים של שאומי. המבחר יכלול הן מוצרי טכנולוגיה כדוגמת טלפונים, מחשבים ניידים, רמקולים, ואוזניות, והן מכשירי אלקטרוניקה ביתיים שונים כדוגמת קומקומים חכמים, משקלים, מברשות שיניים חשמליות ומצלמות אבטחה. עוד במגוון ימצאו מוצרי אופנה הנושאים את מותג שאומי, בהם עטים, מטריות ותיקים.

בהמילטון מתחייבים למחירים תחרותיים בחנות – בכדי להציע אלטרנטיבה הוגנת להזמנת המוצרים ישירות מסין. בכל נקודת זמן מובטחים ״מבצעים שוברי שוק למוצרים נבחרים״, שיהיו זולים יותר גם ביחס לעלויות הרכישה ברשת.

״פתיחת החנות הרשמית הראשונה של שיאומי בישראל היא המשך טבעי לאהדה שרוכש הציבור הישראלי לשיאומי, ולזינוק במכירות של שיאומי בישראל בשנתיים האחרונות״, כך לפי המילטון. ״ בכוונתנו להמשיך ולספק לצרכן הישראלי את המוצרים הטובים ביותר של שיאומי ואת השירות הרשמי הטוב ביותר".