חברת וילופ (WeLoop) הסינית הציגה מוצר חדש בשם Hey S3 שנראה בתמונה כמו שעון חכם שדומה מאוד חיצונית לשעון של חברת אפל, ה-Apple Watch, והוא אכן כזה, רק במחיר של 80 דולר בלבד.

Hey S3 מכיל מסך LCD מרובע בגודל 1.28 אינץ' וברזולוציה של 178×178 פיקסלים, ורצועות מחוררות שמזכירות מעט את רצועות ה-+Nike. עוביו 11.15 מ"מ, הוא שוקל 38 גרם בלבד ומכיל חיישן GPS, בדומה לאפל ווטץ'. מעבר לכך מסוגל השעון לנטר פעילות גופנית, למדוד מרחקי תנועה, לספור צעדים, למדוד את קצב דפיקות הלב ולנתח את הנתונים הללו לכדי המלצות לפעילות גופנית.

השעון מתחבר לטלפון באמצעות קישוריות בלוטות' 4.2, והוא מסוגל להציג התראות מהסלולר, לשלוט על המוזיקה ולקבל שיחות. השעון אף עמיד נגד מים עד לעומק של 30 מטרים, בדיוק כמו ה-Apple Watch Series 2. השעון גם נטען בצורה דומה, על ידי כבל מגנטי שמתחבר לצד האחורי שלו.

יחד עם זאת, יש הבדל אחד משמעותי בין השעונים: וילופ טוענת כי חיי הסוללה של השעון שלה יכולים להגיע עד ל-30 ימים ללא הטענה, בעוד שעון האפל ווטץ' מסוגל בלחץ להחזיק מעמד שלושה ימים.

הבדל משמעותי נוסף קשור למחיר: שאומי (Xiaomi) היא זו שתשווק ותמכור תמכור את ה-Hey S3 (בסין בלבד) בכ-80 דולר בלבד, בעוד שעון אפל מתחיל מ-369 דולר.

קרא עוד:  רונלייט חשפה מוצרים חדשים לאורך חיים בריא