שיאומי (Xiaomi) עושה זאת שוב: לאחר שהציגה מזרימדיה ב-30 דולר יחד עם מכשיר ה-Mi Note, הכריזה החברה הסינית על בקר משחק המותאם למכשירי האנדרואיד המכניס אות לראשונה לתחום הגיימינג.

הבקר החדש שלא זכה לשם מיוחד אלא מכונה Xiaomi Bluetooth Game Pad, הוא ג’ויסטיק הפועל ומתחבר בתקשורת Bluetooth 3.0 למגוון מכשירים – טלפונים ניידים, טאבלטים, Android TV, טלוויזיות חכמות ועוד, ובאמצעותו ניתן לשחק במשחקים בצורה נוחה יותר במקום מסך המגע.

הבקר דומה להפליא לבקר ה-Xbox המפורסם, וגם הוא כולל כפתורי כתף, כפתורי שליטה אנאלוגיים, כפתור תנועה ובחירה, כאשר הוא פועל על סוללה המבטיחה עד 80 שעות שימוש. לדברי החברה, העיצוב הארגונומי של הבקר מותאם למרבית השחקנים והוא מסוגל לפעול עד למרחק של 10 מטר מהמכשיר אליו הוא מחובר.

גולת הכותרת בבקר המשחק החדש ואולי כהרגלה של שיאומי – הוא המחיר: הבקר יימכר ב-99 יואן, שהם כ-16 דולר בלבד, אולי תג המחיר הזול ביותר שראינו לבקר ממותג שכזה.

עוד מוקדם לומר מה איכותו או האם הוא יפעל על כלל מכשירי האנדרואיד ומתי למעשה הוא יגיע לאתרי המכירות בעולם, אך לנו זה נשמע עסקה לא רעה בכלל למי שמרבה לשחק במשחקים דרך הנייד. רק חבל שהיא לא הוסיפה תופסן לנייד כמו בקרים אחרים, אבל במחיר שכזה אין לנו באמת תלונות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.