לפני כשלושה חודשים הכריזה שאומי (Xiaomi) על Xiaomi Redmi 6, אבל דיווח חדש שצץ היום (שני) ברשת מציג כי החברה כבר עובדת על דגם מתקדם וחדש – Xiaomi Redmi Note 6 Pro.

עדכון: הושק רשמית

לפי התמונה שדלפה, הכיתוב במדבקה המופיעה על המסך והמפרט הטכני המצוין על גבי האריזה מגלים כמעט הכל. גודלו של המסך ב-Redmi Note 6 Pro יהיה 6.26 אינץ' עם מגרעת בחלקו העליון (Notch) וברזולוציית +FHD. בתוכו יפעל שבב Snapdragon 636 מבית קוואלקום (Qualcomm), לצד זיכרון עבודה בגודל 3 או 4 גיגה-בייט.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro leaked box confirms some specs

בגזרת הצילום תשלב ככל הנראה שאומי ארבע מצלמות, כשהמצלמה הקדמית (סלפי) היא הטובה יותר מבניהים. שתי  המצלמות בגב המכשיר באיכות של 5 ו-12 מגה-פיקסל, ואילו שני חיישנים בחלקו הקדמי – ברזולוציה של 20 ו-2 מגה-פיקסל. כמו כן, מערכת הצילום תשלב את מצב הטשטוש המכונה "בוקה".

נפח הסלולה במכשיר זהה לאחיו הגדולים ותגיע בגודל של 4,000 מיליאמפר-שעה, ותטען באמצעות כבל USB-C החדש. בנוסף חושף הדיווח כי המכשיר צפוי להגיע בשתי גרסאות – 32 או 64 גיגה-בייט.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro leaked box confirms some specs

כאמור, טרם ידוע מתי תכריז שיאומי את המכשיר החדש באופן רשמי, אך ככל הנראה הוא יושק בצבעים כחול שחור וזהב, ובמחיר של כ-230 דולר (830 שקלים) לשוק האירופי.