חברת המילטון, נציגת שאומי (Xiaomi) בישראל, הודיעה היום (א') על השקתו של המכשיר החדש של החברה, Redmi Note 5A, במחיר של 749 שקל. הדגם החדש מיועד לשוק הכניסה ומשלב אפשרות לסים כפול ומשדר אינפרא-אדום לשימוש כשלט אוניברסלי.

Redmi Note 5A שכבר שכבר זכה אצלנו לביקורת מלאה, מתאפיין במפרט בסיסי יחסית אך מעוצב בגוף מתכתי המזכיר את מכשירי הדגל של החברה. הוא מגיע עם מסך 5.5 אינץ’ ברזולוציית 1280×720 פיקסלים, מערכת על שבב Snapdragon 435 עם מעבד מתומן ליבות של קוואלקום (Qualcomm) וזיכרון עבודה של 2 ג’יגה-בייט ואחסון 16 ג’יגה-בייט בלבד. ישנו דגם נוסף שאינו משווק בישראל המגיע עם 3/32 ג'יגה-בייט בהתאמה.

בקדמת ה-Redmi Note 5A מצלמת 13 מגה-פיקסל, שבבדיקה שלנו הצליחה להוציא תוצאות טובות יחסית. זו בעלת מפתח צמצם f/2.2, תמיכה בצילום במצב HDR ויכולות של הוספת אפקטים בזמן אמת. בקדמת המכשיר המצלמה היא בגודל 5 מגה-פיקסל בלבד עם מפתח צמצם f/2.0.

הסוללה מציעה הספק של 3,080 מילי-אמפר/שעה בחיבור microUSB, המספקת זמן שימוש של יום של בממוצע. בנוסף לסים כפול המכשיר תומך גם בהרחבת זיכרון בכרטיס microSD שלא על חשבון הסים הנוסף.

עוד על Redmi Note 5A אפשר לקרוא בביקורת המלאה שלנו.