המכשיר החדש של שאומי (Xiaomi), שאולי נחשב בעיני רבים למתחרה הגדול מול ה-M2 Note של מייזו (Meizu), מוצע כבר כעת במכירה מוקדמת באתרים הסינים, כאשר מחירו עומד על 168 דולרים, שהם כ-650 שקל בלבד לפני מיסים.

ה-Redmi Note 2 הוכרז כזכור לפני קצת פחות משבועיים, יחד עם ממשק ה-MIUI 7 החדש ומביא שדרוג לא קטן בהשוואה לדור הקודם הכולל מסך 5.5 אינץ’ ברזולוציית Full HD יחד עם זיכרון עבודה (RAM) של 2 ג’יגה-בייט וקישוריות דור רביעי (4G).

השינוי העיקרי הוא בביצועים שהמכשיר מספק, הן בהשוואה לדור הקודם והן בהשוואה ל-M2 Note, עם ניקוד של כ-45 אלף נקודות באפליקציית מבחני הביצועים Antutu, כשליש יותר מאשר המתחרה מבית מייזו זאת בזכות שבב ה-MT6795 Helio X10 של מדיה-טק (MediaTek) המכיל שמונה ליבות יחד עם השבב הגראפי PowerVR G6200.

מלבד אלו, המכשיר כולל זוג מצלמות שהאחורית היא 13 מגה פיקסל והמשנית 5 מגה פיקסל, תמיכה בכרטיס SIM כפול, אסון 16 ג’יגה-בייט פנימי עם אפשרות הרחבה, סוללה בהספק של 3,060mAh ורץ על מערכת האנדרואיד 5.1 עם ממשק מותאם.

הוא יושק רשמית וישוחרר לציבור הרוכשים בחודש הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.