בדרך לארה"ב עוצרים ב-FCC: שאומי (Xiaomi) מתכננת להשיק את הטלפון הראשון שלה על אדמת ארה"ב, מה שיהווה כניסה ראשונה משמעותית למערב.

לפי מסמכי ה-FCC, רשות התקשורת האמריקנית, שאומי מעוניינת לאשר את הדגם חדש מהסדרה, Redmi 2 Pro, המדובר במפרט של מכשיר לשוק הכניסה ותג מחיר זול במיוחד העומד סביב 130 דולר.

בדומה ל-Redmi 2 המקורי שהוכרז בתחילת השנה, דגם ה-Pro הוא מעין גרסה משודרגת הכוללת את אותו גודל מסך של 4.7 אינץ' ברזולוציית 720p, שבב מרובע ליבות Snapdragon 410 אך עם זיכרון עבודה (RAM) מוגדל של 2 ג'יגה-בייט ואחסון פנימי 16 ג'יגה-בייט. שינוי נוסף טמון ברשתות LTE שהמכשיר תומך ברצועות 2, 4, ו-7 (בישראל 3 ו-7), זאת כדי לספק תמיכה בתדרים המקובלים בארה"ב.

עוד לא ידוע מתי והאם אכן יושק בסופו של דבר המכשיר של שאומי בארה"ב, אך נראה כי זהו צעד ראשון להתרחבותה של היצרנית הסינית גם לארה"ב, שכן עד כה היא הסתפקה במכירת אביזרים בלבד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.