שאומי (Xiaomi) בדרך כלל לא שומרת קרוב מדי לחזה מידע על ההשקות שלה, אבל למרות זאת לא ברור מתי בדיוק יגיע לשוק Mi A2, אם בכלל. בינתיים, עוד לפני שיש הכרזה על הדור השני של מכשיר האנדרואיד הנקי של החברה, מכשיר בשם Mi A2 Lite עובר מסע של אישורים בוועדות התקשורת השונות באסיה, והוא לא ממש דומה ל-Mi 6X שאמור להיות הבסיס ל-Mi A2 כמו ש-Mi 5X היה הבסיס ל-Mi A1.

לפי הפרטים שכן ידועים אמור המכשיר, ששם הקוד שלו הוא M1805D1SG, להציע מסך שאמור להיות בגודל של 5.84 אינץ' ברזולוציית +FHD ביחס היבט של 19:9 – או 2280×1080 פיקסלים. אבל למרות השימוש במסך מתוח, כפי שאפשר לראות בתמונה, למכשיר יש עיצוב מיושן משהו עם שוליים רחבים. בנוסף, למרות שיש לו מגרעת, יש לו גם סנטר לא קטן.

גם הגב, למרות שתי המצלמות שנמצאות בצד שמאל ומסודרות באופן אנכי, מזכיר את הדור של שנה שעברה עם פסי אנטנה רחבים למעלה ולמטה, ועם חיישן טביעות אצבע שנמצא בדיוק באותו מקום כמו ברוב המכשירים של החברה. גם העובי של המכשיר, 8.75 מ"מ, לא בדיוק מספר על השקעה בעיצוב. למעשה המכשיר נראה שייך יותר לסדרת ה-Redmi של החברה מאשר ל-Mi.

המצלמות, דרך אגב, אמורות להיות מצוידות בחיישני 12 מגה-פיקסל וזאת לעומת 5 מגה-פיקסל במצלמה הקדמית. המכשיר יגיע עם שילובי זיכרון של 2/16 גיגה-בייט, 3/32 גיגה-בייט ו-4/64 גיגה-בייט ומערכת ההפעלה תהיה אנדרואיד 8.1 ישירות מהקופסה. הסוללה אמורה לצמוח באופן משמעותי לעומת ה-Mi A1 ולהגיע לנפח של 4,000 מילי-אמפר/שעה.

קרא עוד:  ועכשיו בעלילה: טראמפ יוציא רשיונות מכירה לוואווי, אבל היא נשארת ברשימת החרם

מעבר לכך, כאמור, אין פרטים נוספים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.