המילטון, היבואנית הרשמית של שאומי (Xiaomi) בישראל, פתחה היום (ג') את החנות הרשמית הראשונה של המותג בישראל. החנות, שעלות הקמתה התסכמה בכמיליון שקלים, ממוקמת בדיזנגוף סנטר שבתל אביב, והיא מציעה את שלל מוצרי החברה.

מעבר לטלפונים מוצעים בחנות גם מוצרי בית חכם, אביזרים, צמידים חכמים, תיקים, התקני תקשורת, מצלמות אבטחה, מוצרי שמע ועוד. המחירים, התחייבה המילטון, יהיו אטרקטיביים. כך לדוגמה, סוללת גיבוי בנפח עבודה של 10,000 מילי-אמפר/שעה ב-99 שקלים, אוזניית בלוטות' ב-89 שקלים, אוזניות Mi Capsule ב-69 שקלים, עכבר Mi Wireless ב-59 שקלים ונתב Mi WiFi ב-99 שקלים. מחירי המחשבים מתחילים ב-3,199 שקלים לדגם Mi Notebook Air 12 M3 ועד 4,490 שקלים לדגם Mi Note book Pro 15.6.

בהמילטון מתחייבים למחירים תחרותיים בחנות המטרה שלה היא להציע חלופה להזמנת מוצרים ישירות מסין. החברה מבטיחה שבכל נקודת זמן יהיו "מבצעים שוברי שוק למוצרים נבחרים" שיהיו זולים יותר גם ביחס לעלויות הרכישה ברשת. בהמשך מבטיחה החברה להוסיף להיצע גם מחשבים ניידים וטלוויזיות.  היא גם מתכננת כניסה לתחום העסקי וכן פתיחת נקודות מכירה בתוך רשתות אחרות, בקונספט של חנות בתוך חנות.

"מרבית הציבור הישראלי מכיר את שאומי כחברה המייצרת טלפונים מעולים במחירים נמוכים, אלא שמדובר בחברה עם פורטפוליו של מאות מוצרים, במגוון עצום של תחומים. אנחנו משוכנעים שהציבור הישראלי יתאהב בשלל המוצרים האיכותיים של שאומי, שימכרו בחנות שלנו בדיזנגוף סנטר, כפי שהתאהב בטלפונים של המותג", אמר אבי קורנפלד, מנכ"ל המילטון.

קרא עוד:  הזדמנות לצפייה: תמונות ראשונות של Mi A3 של שאומי

ביצענו השוואה של מספר מוצרים בחנות, זאת לעומת המחירים באתרים הסינים שאינם כוללים מע"מ. כך לדוגמה הסטרימר Mi Box נמכר ב-299 שקלים לעומת 220 שקלים, נתב Mi WiFi ב-99 שקלים לעומת 80 שקלים, עכבר Mi Portable Mouse ב-89 שקלים לעומת 75 שקלים. סה"כ ההפרשים אינם גדולים ובתוספת מע"מ ההפרש מצטמק עוד יותר, אך כן מצאנו מספר מוצרים שההבלים בולטים יותר כמו הקומקום החשמלי החכם שנמכר ב-249 שקלים לעומת 170 שקלים באתרים הסינים, או השעון Amazfit Pace המוצע ב-799 שקלים לעומת 460 שקלים.

צריך גם לציין כי חנויות של שאומי בתל-אביב כבר קיימות, אולם אלה אינם של היבואנית הרשמית, זאת למרות כי בחלק מהמוצרים המחיר בייבוא המקביל זול מאשר הייבוא הרשמי.

לרגל הפתיחה, שאומי תערוך אירוע השקה ביום רביעי הבא, 22 לאוגוסט בשעה 20:00 ומתחייבת להציע הנחות ומחירים מיוחדים. כך, לדוגמה, צמיד Mi Band יחד עם סוללת 5,000 מילי-אמפר/שעה יימכרו ב-29 שקלים, שואב אבק רובוטי Mi Robot ב-999 שקלים במקום 1,449 שקלים ועוד. החברה תפרסם בהמשך מבצעים נוספים.