שאומי (Xiaomi) השיקה לפני כשלושה שבועות את מכשיר הדגל החדש שלה, ה-Mi 6, ובהמשך לכל השבחים שהוא קוצר, כעת מתברר שהוא גם עמיד יותר מהדור הקודם אשר קיבל תלונות רבות.

זאק נלסון מערוץ היוטיוב JerryRigEverything העלה סרטון בו הוא בודק את עמידותו של המכשיר החדש, זאת בהשוואה לתלונות כי ה-Mi 5 היה קל מידי לכיפוף, ומכריז רשמית כי במכשיר החדש בוצעו "שיפורים מאסיביים" בכל הנוגע לעמידות. נלסון שם לב כי המכשיר בקושי מתכופף גם כאשר מפעילים עליו לחץ כבד, מה שהזכיר את תוצאותיו של מכשיר ה-Galaxy S8.

הוא אף מציין כי למרות שמסך המכשיר עשוי מזכוכית גורילה, ולמרות שגם גוף המכשיר בנוי מזכוכית ומתכת, המכשיר עצמו מחזיק מעמד תחת לחץ מסיבי בדיוק כמו שאר המכשירים בשוק גם לאחר ניסיונות חוזרים ונשנים. יחד עם זאת מצוין כי זכוכית הגורילה אכן נוטה להישרט בקלות, בניגוד לזכוכית ספיר כמו במכשיר הדגל של HTC שהיא גם עמידה וגם חסינה משריטות.

אבל יתרון אחד גובר על כולם, הוא ש-MI 6 זול יותר ובהתחשב בתג המחיר שלו, העמידות הגבוהה בהחלט משביעת רצון.

הנה הסרטון המלא:

 

Xiaomi Mi 6

שאומי (Xiaomi) הכריזה על Mi 6 כשנה וקצת לאחר קודמו. הוא מציע עמידות בפני התזות מים לצד מפרט שכולל מסך 5.15 אינץ' Full HD, שבב מתומן ליבות Snapdragon 835, זיכרון עבודה בנפח 6 גיגה-בייט, מערך צילום כפול עם 12 מגה פיקסל בגבו, סוללה של 3,350mAh ומערכת האנדרואיד בגרסת 'נוגט'.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.