שאומי (Xiaomi) החלה למכור את מכשיר הביניים פלוס החדש שלה, ה-Mi 4i, אשר מצויד בחומרה איכותית יחסית ובמחיר נמוך, כמתחרה ל-M2 Note של השכנה מסין.

ה-Xiaomi Mi4i הוא הביניים החדש, ממש כמו זה של מייזו, ומצויד במסך 5 אינץ’ 1080p, עם ערכת השבבים Snapdragon 615 תומך 64 ביט מתומן הליבות, אשר לפי מבחנים ראשונים מצליח להוציא תוצאה מכובדת של 38 אלף נקודות ב-Antutu, שאלו תוצאות השוות למכשירי הדור הקודם כמו ה-Galaxy S5 או ה-One M8.

המעבד משלב ארבע ליבות בתדר של 1.1 ג'יגה-הרץ’ ו-1.7 ג'יגה-הרץ לארבע הליבות האחרות הנכנסות לפעולה בעת שימוש מוגבר והרצת משחקים כבדים, זאת לצד זיכרון עבודה בנפח של 2 ג'יגה-בייט עם אחסון פנימי של 16 ג'יגה-בייט ללא יכולת הרחבה. בגזרת הצילום המכשיר מצויד במצלמה 13 מגה פיקסל עם מפתח צמצם בגודל f/2.0  וחיישן מבית סוני, פלאש בשני צבעים ומצלמה קדמית 5 מגה פיקסל יחד עם סוללה בהספק של 3120 מילי-אמפר, וכן תומך ברשתות הדור הרביעי עם חריץ סים כפול.

הוא רץ על מערכת האנדרואיד 5.0 יחד עם ממשק ה-MIUI האחרון המגיע עם עברית מהמפעל, כמוצהר באתרי המכירות, וכאמור, הוא נמכר כבר כעת במספר אתרים במחיר העומד בין 240 עד 265 דולר, שהם כ-900 עד 1000 שקל לפני מיסים (Gear Best, eBay).

http://www.youtube.com/watch?&v=K_HMqWQsTkA

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.