למרות ההכחשה הנמרצת של חברת קוואלקום (Qualcomm) על התחממות יתר של שבב ה-Snapdragon 810, נראה כי באופן לא מפתיע, התלונות ממשיכות להגיע.

הפעם זה רוכש ה-Mi Note Pro של Xiaomi (שיאומי), הפאבלט החדש של החברה שזה עתה הושק, ולפי הדיווח, מדובר במשתמש שרכש את המכשיר החדש אמש והתלונן כי הוא מתחמם ולא הצליח להפעילו כשלוש שעות לאחר הרכישה. בהבהרה שמסרה שיאומי היא הכחישה שהלוח נשרף אך כן הוחלף המכשיר באופן מיידי. עוד היא אמרה כי המכשיר נשלח לבדיקה במשרד בביג’ין לחקירה מעמיקה יותר.

כזכור, שבב ה-Snapdragon 810 לא עושה חיים קלים לקוואלקום. תחילה אלו היו דיווחים על כך שמכשירי ה-LG G Flex 2 ו-HTC One M9 מתחמים יתר על המידה, ובחברה טענו כי מדובר היה בגרסאות אב-טיפוס שלא מיועדות להפצה לצרכנים. גם סמסונג (Samsung), לפי הערכות, בחרה להשתמש בשבב ה-Exynos 7420 מתוצרתה למכשירי ה-Galaxy S6 וכי LG השתמשה ב-Snapdragon 808 ב-G4 החדש, למרות שזו טוענת כי השיקולים היו שונים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.