יצרנית המכשירים הסינית שאומי (Xiaomi) שלה כבר מספר מוצרים בישראל ובראשם Mi 5 שסקרנו אצלנו, השיקה באמצעות היבואנית המילטון את המכשיר עם המסך הענק בגודל 6.44 אינץ' – Xiaomi Mi Max.

זהו אחד הטלפונים הגדולים ביותר המוצעים כיום ומנגד, שאומי טוענת כי בזכות עוביו העומד על 7.5 מ"מ ומשקל של 203 גרם, הוא ייכנס בקלות לכיס וניתן לתפעל אותו ביד אחת. גוף המכשיר מיוצר מאלומיניום עם מסך זכוכית Gorilla Glass 3 בעל קימור בקצוות.

גודלו גם מנוצל לסוללה בהספק גדול של 4,850 מיליאמפר אשר משלבת מצבי חסכון בחשמל כמו מיטוב והתאמת האפליקציות הפועלות ברקע ואלו הנטענות עם הפעלה הראשונית של המכשיר. Mi Max פועל על שבב Snapdragon 650 משושה הליבות בתדר מקסימלי של 1.8 ג'יגה-הרץ ולארץ יגיע דגם ה-32 ג'יגה-בייט עם 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה (RAM).

יש לו מצלמת 16 מגה פיקסל אחורית ו-5 מגה פיקסל קדמית בעלת זווית רחבה של 85 מעלות. הוא פועל על מערכת האנדרואיד עם הממשק המותאם והחדש MIUI 8.

מחירו של Xiaomi Mi Max עומד על 1,890 שקל, מעט יקר בהשוואה למחירו הממוצע של 220 דולר (לפני מיסים) באתרים מעבר לים. הוא זמין בצבע זהב עם אחריות יבואן ל-5 שנים.