כולנו מכירים את הבעיה: מכונת הגילוח שרכשנו במיטב כספנו מתקלקלת לאחר תקופה יחסית קצרה. בין אם זו סוללה ששבקה חיים או שסכיני הגילוח כבר אינם חדים כפי שהיו. אבל, עם הגעת המוצרים הזולים מהיצרניות הסיניות, זה כבר הרבה יותר פשוט וזול להחליף מכונת גילוח. לא חייבים לרכוש מכונת גילוח יקרה של פיליפס (Philips), בראון (Braun) ואחרות – שאומי (Xiaomi או שיאומי), הציגה לאחרונה ליין של מכונות גילוח זולות ואיכותיות. הנה הסקירה.

מכונת הגילוח הגדולה יותר Mi Electric Shaver מדגם Mija MJTXD01SKS בעלת המראה המסורתי המזכיר מאוד את מכונות הגילוח של פיליפס (Philips), היא בעלת שלושה ראשים הנעים על ציר ב-360 מעלות ומתאימים את עצמם בהתאם לתווי הפנים. ניתן לשטוף אותה במים או להתגלח איתה אפילו במקלחת.

הסוללה של מכונת הגילוח מספיקה ל-60 דקות של שימוש וגם אם נתקעתם ללא סוללה, 5 דקות טעינה מספיקות לגילוח שלם. המכונה נטענת עם כבל USB סטנדרטי.

המחיר: בין 35 ל-45 דולרים

המכונה השנייה היא Mi Home USB Shaver, מדגם MJTXD01XM. מכונה זו קטנה יותר ושיטת הגילוח שלה מבוססת על ראש רחב הנע במהירות של 7,800 פעמים בדקה. הסכינים מיוצרים מפלדת אל-חלד יפנית ללא חשש שאלו יפגעו עם הזמן והיא קטנת מידות וקומפקטית לנשיאה בקלות גם בכיס המכנס.

Image result for Mi Electric Shaver

המכונה מסוגלת לפעול במשך 30 יום ברציפות בגילוח של 3 דקות ליום והיא נטענת בחיבור USB-C סטנדרטי. יש לה מחוון סוללה המתריע על הצורך בטעינה.

קרא עוד:  אחרי שהשיקה מחדש את Galaxy Fold, סמסונג ביטלה את כל ההזמנות המוקדמות

המחיר: בין 30 ל-40 דולרים

המכונה השלישית של שיאומי גם היא קומפקטית ומיועדת במיוחד לדרכים ולנסיעות. Mi Home Waterproof Shaver חסינה למים ואבק בתקן IPX7, מה שאומר שניתן לשטוף אותה תחת ברז המים ולהתגלח גם במקלחת אם רוצים.

יש לה זוג ראשים צפים המיוצרים מפלדה איכותית ומיכל איסוף פנימי. הסוללה המובנית מספקת עד 30 ימים של שימוש למי שמתגלח מידי יום וגם היא נטענת בחיבור USB-C סטנדרטי.

המחיר: בין 20 ל-20 דולרים

אז לא ממש משנה באיזו מכונה תבחרו, כנראה שתחסכו לא מעט כסף בהשוואה למכונות הגילוח האלקטרוניות הנמכרות בישראל, במיוחד כאשר מדברים על הוצאות נוספות כגון החלפת סכינוי ועוד.

אם כבר התנסיתם באחת המכונות גילוח של שאומי אתם מוזמנים להגיב ולעדכן.