שאומי (Xiaomi) השיקה היום ליין חדש של אביזרים נלווים, חלקם חדשים וחלקם דגמים משופרים של אביזרים קיימים שכבר נמכרים בחנויות. בין היתר הציגה החברה שתי סוללות גיבוי מתקדמות ורמקול מיני בדגם חדש.

ה-Mi Bluetooth Speaker Mini הוא מהדורה חדשה, זעירה ומשופרת של הרמקול הנייד המתכתי שלה, אשר פועל באמצעות קישוריות Bluetooth 4.0, המצויד במיקרופון, מחבר microUSB וכפתור הפעלה. לדברי החברה, ברמקול טכנולוגיה חדשה של הפחתת רעשים כדי לאפשר חווית סאונד איכותיות יותר בבית, במשרד או בחוץ. ניתן גם לערוך באמצעותו שיחות טלפון דרך המיקרופון שבתוכו, בחיבור לטלפון כמובן. חיי הסוללה של הרמקול מוערכים בכ-4 שעות שימוש בהטענה אחת. הרמקול יגיע בצבעי אפור וזהב, ומחירו מעט יותר יקר והוא יימכר ב-20 דולר, לעומת כ-13 דולר לקודמו.

במקביל השיקה שאומי שני דגמים חדשים לסוללות הניידות שלה, ה-10,000mAh Mi Power Bank 2 וה-20,000mAh Mi Power Bank 2, אשר מכילים שתי כניסות USB להטענה מהירה במקביל של שני מכשירים, ומגיעים בנפחים של 10,000 ו-20,000 מיליאמפר.

שתי הסוללות מצוידות בהגנה מפני נפילות מתח, טמפרטורות והטענת יתר. הן יהיו זמינות בצבע שחור החל מה-20 ביוני ומחירן יעמוד על 18 דולר לדגם ה-10,000 מיליאמפר ו-30 דולר לדגם ה-20,000 מיליאמפר.

powerbank main Xiaomi