שאומי (Xiaomi) נמצאת כיום במקום השני בעולם במכירות בשוק המחשוב הלביש ועם ה-Mi Band 3, היא ללא ספק רוצה לכבוש את המקום הראשון. החברה השיקה כעת את הדור השלישי של הצמיד החכם שלה בחנויות.

כזכור, הדגם החדש Mi Band 3 מציע מסך OLED חדש, הנחשב לאיכותי יותר מקודמו. לראשונה, המסך גם תומך במגע, כך שניתן לעבור בין התפריטים השונים בהנפת אצבע וזה שימושי בעיקר בזכות העובדה כי כעת הוא מציג גם התראות באופן מלא.

הוא מתחבר לטלפונים חכמים מסוג אנדרואיד או iOS בקישוריות Bluetooth 4.2 ומאפשר מעקב מלא אחר נתוני ספורט כמו דופק, צעדים, משקל, לעקוב אחר איכות השינה וניטור פעילויות כושר מגוונות. כמו גםMi Band 3 מאפשר לענות לשיחות נכנסות, לקבל ולצפות בהתראות (באנגלית בלבד), לקבוע שעון מעורר וגם לשלוט בתאורה החכמה של החברה.

Image result for mi band 3

מלבד התצוגה שגודלה 0.78 אינץ' (לעומת 0.42 אינץ' בקודמו), הוא מגיע עם סוללה חזקה יותר המספיקה ליותר מ-20 ימי שימוש, זאת לצד יכולת עמידות במים גם בשימוש בבריכה בזכות תקן 5ATM המחמיר. הוא מגיע בתצורה נוספת הכוללת גם חיישן NFC לשימוש בשירותי תשלומים.

שאומי החלה למכור את Mi Band 3 במחיר של קצת פחות מ-40 דולרים, שהם כ-140 שקלים. עם זאת, כרגע זהו דגם התומך בשפה הסינית וכולם ממתינים שהחברה תשחרר את הגרסה הבינלאומית. בינתיים, המאמצים המוקדמים מצאו דרך להוסיף לשעון תמיכה באנגלית.

עדכון: מחיר של 31 דולרים

מה חשבנו על Mi Band 3? הביקורת המלאה כאן