בתוך כל שלל ההכרזות של חברת שאומי (Xiaomi) מהיום התחבאה גם ההכרזה על דור חדש לצמיד הכושר הפופולרי של החברה, ה-Mi Band 3. הצמיד החדש שומר על כל המאפיינים של הדור הקודם, כמו למשל ספירת צעדים, מרחק ומדידת קצב הלב, ומוסיף תכונה אחת קטנה אבל משמעותית – מסך מגע גדול ומשופר.

Mi Band 3 מגיע עם תצוגת OLED זעירה בגודל של 0.78 אינץ' וברזולוציה של 128 על 80 פיקסלים, הנחשב לאיכותי יותר בהשוואה לקודמו. גודל הצמיד הוא 17.9×46.9 מילימטרים, עוביו 12 מילימטרים ומשקלו כ-20 גרם. הצמיד עצמו עמיד בפני מים ואבק בתקן ATM5 המאפשר צלילה עד לעומק 50 מטרים.

הוא מסוגל להתחבר לטלפונים חכמים מסוג אנדרואיד או מערכת ההפעלה iOS באמצעות קישוריות בלוטות' בתקן 4.2, ולקבל התראות כמו גם לענות לשיחות. הוא מגיע עם סוללה בנפח של 110 מיליאמפר – פי שניים מהדור הקודם והחברה מבטיחה פעילות רצופה של 20 ימים ללא הטענה.

Xiaomi Mi Band 3 arrives for $26

הצמיד מגיע בשתי גירסאות, כשרק אחת מהן מצויידת בקישוריות NFC אשר מאפשרת תשלומים סלולריים. בנוסף הציגה שאומי שלל רצועות צבעוניות שניתן לרכוש ולהחליף. המכשירים והרצועות יהיו זמינים לרכישה החל מה-5 ביוני בצבעי שחור, כחול ואדום, במחירים נמוך כרגיל של רק 26 דולר עבור הדגם הרגיל ו-31 דולר עבור צמיד בעל קישוריות NFC.

עדכון: מכירה מוקדמת באתרים הסינים

מה חשבנו על Mi Band 3? הביקורת המלאה כאן