שאומי (Xiaomi) חשפה היום את הדור השני לצמיד הניטור שלה, Mi Band 1S, ממשיכו של Mi Band שהצליח למכור מעל 6 מיליון יחידות בעולם.

בניגוד לשמועות, בצמיד החדש אין מסך תצוגה ולמעשה הוא דומה לקודמו כמעט לחלוטין. מה שכן הוסיפה החברה הוא מד דופק אינטגרלי שלא היה עד כה אשר מודד את הדופק של המשתמש כאשר הצמיד מוצמד ליד. למרות השינוי, מחירו של הצמיד נותר כפי שהיה – 99 יואן שהם כ-16 דולר בלבד.

הצמיד מספק נתונים רבים ומסוגל לעקוב אחר איכות השינה שלנו, לספור צעדים וקלוריות ששרפנו במהלך היום וגם לעדכן אותנו בהתראות שונות ממכשיר הטלפון על ידי רטט ונוריות לד. הוא תומך הן באנדרואיד והן ב-iOS, כך שהוא מהווה אמצעי זול ונוח לעקוב אחר הפעילות הגופנית לחובבי הספורט (אבל לא רק) ולמשתמשים שונים. הסוללה נותרה זהה – 45 מיליאמפר שאמורה לספק בין 20 ל-30 ימי שימוש, זאת בהתאם לתדירות השימוש במד הדופק החדש.

מקום שני בעולם

שאומי נחשבת כיום למובילה בתחום המוצרים הלבישים ולפי נתוני IDC, החברה חולשת על מעל מ-24 אחוזים מהשוק וכבשה לא מכבר את המקום השני. עם השקת ה-Mi Band 1S, לא נופתע כי זו תצליח לשמור על מעמדה בקלות ואף אולי לעקוף את Fitbit הממוקמת במקום הראשון.

קרא עוד:  הושק בישראל: Xiaomi Mi 9 ב-1,990 שקלים

Mi Band 1S יימכר החל מ-11 לנובמבר בסין (בקרוב באתרים הסינים) ובמקביל החברה תמשיך ותמכור את הדגם הקודם במחיר של 11 דולר.