קבוצת המילטון, נציגתה הרשמית של היצרנית שאומי (Xiaomi) בישראל, החלה בשיווקן של אוזניות ה-AirDots. האוזניות הללו, המצטרפות ל-AirDots Pro שהושקו גם כן בישראל, הגיעו לשוק הסיני כבר בנובמבר האחרון, כאלטרנטיבה זולה במיוחד ל-AirPods של אפל (Apple). בישראל, הוחלט לכנות אותן בשם Mi True Wireless Earbuds, אולי בתקווה להימנע מסכסוך משפטי בנושא.

האוזניות של שאומי נהנות מעיצוב לבן ומינימליסטי, ומגיעות בתוך מארז הכולל סוללה נוספת כך שזמן השימוש הכולל עומד על כ-12 שעות. בניגוד למוצר של אפל, בגרסה של שאומי מצוידות האוזניות בכריות סיליקון, המציעות לטענת היצרן אחיזה טובה יותר באוזן וסינון רעשי חוץ מוצלח יותר. ה-True Wireless Earbuds תומכות בחיבור בלוטות׳ 5 למכשירי טלפון חכם, הן מבוססי אנדרואיד והן מכשירי iOS. השליטה נעשית באמצעות משטח מגע על האוזניות עצמן.

עוד בנושא:

מחירן של האוזניות ביבוא רשמי עומד על 229 שקלים. זהו מחיר תחרותי למדי בהשוואה למחירן של אוזניות ה-AirDots שנמכרות סביב ה-40 דולרים, אם כי במהלך מבצעים מיוחדים בהחלט ניתן למצוא אותן במחירים נמוכים יותר בחנויות הסיניות. בקבוצת המילטון אומנם מספקים משלוח מהיר ואחריות רשמית, אך נראה כי מעבר לכך המוצר לא עבר התאמה מיוחדת לשוק הישראלי, והיבואן מציין כי התרעות החיווי באוזניות יתקבלו בשפה הסינית.