שאומי (Xiaomi) כבר הודיעה כי בכוונתה להכריז על מכשיר הדגל החדש שלה, ה-Mi 9, באירוע שיערך ב-20 בפברואר (במקרה או שלא – במקביל לאירוע ההכרזה על ה-Galaxy S10), וכעת חושף סגן נשיא החברה וואנג שיאנג (Wang Xiang) תצלומים ראשונים של המכשיר בחשבון הטוויטר שלו. זוהי למעשה הצצה ״רשמית״ ראשונה למכשיר, שכאמור ייחשף באופן מלא בהמשך החודש.

נראה כי בשאומי מעוניינים בשלב זה להדגיש את טכניקת הצביעה החדשנית, המוצגת בתצלומים במלוא הדרה עם מעבר חלק בין גוונים שונים, בהם כחול, ירוק וטורקיז בגב המכשיר. האפקט, המזכיר את זה של מכשיר ה-Honor View 20 של וואווי, התקבל הודות לשימוש ב״ציפוי נאנו״ ו״חריטת לייזר הולוגרפית״, כך לפי דבריו של שיאנג.

בתצלום ניתן לראות גם את מערך המצלמות האחורי של המכשיר, הכולל שלוש עדשות. החברה עדיין לא פרסמה את המפרט המלא, אולם לפי ההערכות העדשה הראשית היא באיכות 48 מגה-פיקסל, ולצידה מותקן חיישן 12 מגה-פיקסל בעל עדשה רחבה, וחיישן נוסף לצורך לכידת עומק. כמו כן צפוי המכשיר להשתמש במעבד ה-Snapdragon 855 החדש יחסית של קוואלקום (Qualcomm), ובהתחשב במדיניות התמחור של שאומי הוא עשוי להיות אחד המכשירים הזולים יותר המצוידים במעבד זה.

קרא עוד:  מצלמה מרובעת, S Pen משופר וללא יציאת אוזניות: אלו Galaxy Note 10 ו-Note 10 Plus

ה-Mi 9 צפוי להגיע לחנויות בסין ב-24 בפברואר.