אחד המכשירים שכמעט שלא נשמע עליו בסדרת Mi 9 של שיאומי (Xiaomi) הוא דגם ה-Lite שהושק בחודש שעבר ומציע מפרט בתחום הגבוה של מכשירי שוק הביניים ובתג מחיר נגיש בהחלט.

Mi 9 Lite הוא למעשה Mi CC9 רק בדגם הגלובלי שלו. הוא מציע עיצוב בהתאם לסדרת המכשירים האחרונה של שאומי, כך שהמסך מלא מקצה לקצה פרט למגרעת קטנה בחלק העליון למצלמת הסלפי האיכותית יחסית, עם חיישן של 32 מגה-פיקסל. בכלל מערך הצילום מודגש בו כאשר הוא נושא שלוש עדשות מאחור עם חיישן ראשי של 48 מגה-פיקסל ועוד 8 מגה-פיקסל לעדשה רחבה ו-2 מגה-פיקסל לצילומי עומק.

Image result for Mi 9 Lite

המסך של Mi 9 Lite גדול יחסית, 6.39 אינץ' ברזולוציית +FHD עם הגנה של Gorilla Glass 5 ובהירות מכובדת של 600 ניט כאשר חיישן טביעות האצבע מוטמע מתחת למסך. בתוכו שבב Snapdragon 710 של קוואלקום (Qualcomm) עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט לאחסון פנימי. יש גם מקום לחריץ הרחבה כמובן ותמיכה בסים כפול.  הסוללה היא בקיבולת 4030 מיליאמפר/שעה עם תמיכה בטעינה מהירה 18 וואט.

מחירו של Mi 9 Lite הוא 219.99 דולרים (עם קופון BG9LITECL) ובתוספת 8 דולרים עבור ביטוח מכס (החזר כספי במידה ומשולמים תוספת מיסים בכניסה לארץ, יש לסמן בקופה), המחיר הכולל הוא כ-820 שקלים בלבד.

עדכון: נמכר גם באליאקספרס

עדכון 2: הקופון חזר במחיר נמוך עוד יותר

Image result for Mi 9 Lite