מכשיר הדגל החדש של שאומי (Xiaomi), ה-Mi 6, הושק היום רשמית בישראל על ידי היבואנית המילטון ומחירו 2,199 שקל. המכשיר הגיע כחודשיים לאחר השקתו בעולם והוא מהווה תחרות ישירה למכשירי הדגל האחרים וגם ל-OnePlus 5 שמתומחר אף גבוה יותר בארץ.

Mi 6 מציע כזכור את שבב Snapdragon 835 החדש של קוואלקום (Qualcomm) יחד עם לא פחות מ-6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 או 128 ג'יגה-בייט לאחסון פנימי. המסך בגודל 5.15 אינץ' נותר ברזולוציית Full HD ולפי החברה, יודע להתאים את עצמו לתנאי השטח עם בהירות מרבית של 600 ניט, ובהירות מינימלית שיכולה להגיע לניט אחד בלבד בשעות הלילה כשרוצים להימנע מתאורה שיכולה להזיק לעיניים.

העיצוב של Mi 6 מוגדר על ידי החברה כתלת-ממדי: שלד ממתכת אל חלד שעטוף מכל ארבעת הכיוונים בזכוכית בסגנון 3D, והוא מגיע בעובי של 7.45 מ"מ בלבד.

Mi 6 מגיע עם שתי מצלמות 12 מגה-פיקסל מאחור, כאשר אחת מהן מצוידת בעדשה טלפוטו שמספקת בין השאר זום אופטי של x2. השנייה מציעה עדשת זווית רחבה, f/1.8, וכן מייצב תמונה אופטי על ארבעה צירי תנועה, והיא מלווה חיישן כפול גוונים. צמדי המצלמות הזה יכול לצלם סרטוני וידאו באיכות של 4K. המצלמה הקדמית היא בגודל של 8 מגה-פיקסל. עוד הוא מגיע עם סוללת 3,350 מילי-אמפר/שעה עם תמיכה בטעינה מהירה וכן הוא חסין להשפרצות מים.

הוא זמין לרכישה כאמור כבר כעת, כאשר הוא מתומחר בהפרש סביר בהשוואה למחירו מעבר לים.