בעוד כמה ימים, ב-19 באפריל, אמורה שאומי (Xiaomi) להכריז על מכשירי הדגל החדשים שלה Xioami Mi 6 ו-Mi 6 Plus. הפרטים של המכשירים החדשים ידועים כמעט לחלוטין, וכנראה שלא צפויות הפתעות מיוחדות בהיבט הזה, אבל מכונת ההדלפות ממשיכה לעבוד קשה במיוחד והיא מתייחסת בעיקר לביצועים של המכשירים מעוררי הסקרנות הללו.

יותר נכון, ההתייחסות החדשה היא לביצועים של Mi 6, שכמו אחיו הגדול יותר מבוסס על ה-Snapdragon 835 החדש של קוואלקום (Qualcomm), ולמעשה אמור להיות מהמכשירים הסינים הראשונים שיגיעו לשוק עם המעבד הזה, אך מציע מסך 5.1 אינץ'. התוצאות מתייחסות לגרסת המכשיר עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, שככל הנראה תהיה גרסת פרימיום של המכשיר הבסיסי שיוצע עם 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

כשאנחנו לא שוכחים שליצרניות סיניות יש נטייה לפעמים לגרום למכשיר לעבוד בשיא יכולתו בעת שהוא מזהה אפליקציות בדיקה, התוצאות שקיבל Mi 6 ב-GeekBench, לפחות לפי המידע שהועלה לרשת וכולל כפי שאתם רואים גם תמונה, טובות יותר מאלו שהשיג במבחן זה מכשיר הדגל החדש של סמסונג (Samsung), הלא הוא Galaxy S8 (גלקסי אס 8) עם מעבד ה-Exynos 8895 שלו. זה קיבל במבחן הזה קצת פחות מ-2,000 נקודות במבחן הליבה היחידה וכמה נקודות יותר מ-6,000 במבחן ריבוי הליבות.

תוצאות אלו מצטרפות לתוצאות מ-Antutu שגם בהן הביס ה-Mi 6 את פאר היצירה של סמסונג.

בינתיים, ב-Wiebo, הרשת החברתית הסינית, כבר פורסמו המחיריפ לכאורה של המכשירים החדשים. ה-Mi 6 – עם 4 ג'גיה-בייט זיכרון עבודה – יימכר בכ-320 דולר עבור גרסת ה-64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, וכ-375 דולר עבודה גרסת ה-128 ג'יגה-בייט. ה-Mi 6 Plus – עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה – יימכר ב-3 גרסאות זיכרון אחסון שהן 64, 128 ו-256 ג'יגה-בייט במחירים של כ-390, 450 ו-535 דולר בהתאמה.