אנחנו מדווחים כאן לא פעם על מכשירים שונים המספקים רף חדש של מחירים כמו ה-OnePlus, Zenfone ורק היום כתבנו על יצרנית נוספת המנסה להתחרות באותו סדר גודל של מחירים. עדיין, נראה כי אף אחת מהן לא מצליחה להשיג את היצרנית הסינית שאומי (Xiaomi) שהציגה את מכשיר הדגל החדש שלה בשבוע שעבר, ה-Mi 4c.

כבר כעת הוא זמין לרכישה במכירה מוקדמת בהתאם לדגם באתרים הסינים. כך באתר GeekBuying ניתן למצוא את דגם ה-16 ג'יגה-בייט אחסון פנימי ב-239 דולר, שהם כ-950 שקל לפני מיסים. מעט יותר יקר בהשוואה למחיר הנמכר בסין אך עדיין הוא נחשב לאטרקטיבי ביותר. לעומתו, דגם ה-32 ג'יגה-בייט נמכר ב-289 דולר, שהם כ-1,150 שקל לפני מיסים וזאת למפרט מעודכן וחזק ובמגוון צבעים.

כך כולל ה-Xiaomi Mi 4c את שבב משושה הליבות Snapdragon 808 תומך 64 ביט, מסך 5 אינץ' מסוג IPS המיועד לעבוד גם באור שמש ישיר, מצלמה 13 מגה פיקסל עם חיישן של סוני (IMX258) או סמסונג (S5K3M2), מצלמה קדמית 5 מגה פיקסל וזיכרון של 3 ג'יגה-בייט RAM.

בנוסף, למכשיר סים כפול דור רביעי עם תמיכה בכל התדרים בישראל, סוללה בהספק של 3,080 מיל-אמפר/שעה עם הטענה מהירה וגם דופן אינטרקטיבית המאפשרת לבצע פעולות מהירות כמו צילום וחזרה אחורה בהקשה כפולה.

המכשיר יישלח לרוכשים הראשונים בתחילת החודש הבא.

וידאו: Mi 4c במבחן הנפילה

קרא עוד:  הכי זול שהיה: OnePlus 7 בירידת מחיר משמעותית