כפי שהבטיחה בתחילת השבוע שעבר, השיקה שאומי (Xiaomi) בסין את השעון החכם החדש והעגול שלה, ומחירו פחות ממחצית מ-Mi Watch שהושק לפני כחודשיים: כ-400 שקלים בלבד.

החברה בחרה בהשקה הנוכחית לפנות דווקא לאלה שמתעניינים באופנתיות יותר מאשר בטכנולוגיה. דבר. זו כנראה הסיבה שהיא לא מסרה אף פרט אודות המפרט הטכני של השעונים.

היא כן סיפרה שמאפייני המסך העגול הם גודל של 1.39 אינץ', רזולוציה של 454×454 פיקסלים והשימוש בטכנולוגיית AMOLED לייצור הפאנל. הסוללה מציעה קיבולת של 420 מילי-אמפר/שעה וחיי סוללה של עד 14 יום, והקישוריות כוללת GPS עצמאי, בלוטות' 5.0 ו-NFC. כן תומך השעון בניטור כושר ושינה, והוא מציעה עמידות למים בתקן 5 ATM, בעומק של עד 50 מטרים.

גם בעמוד ההזמנה של Mi Watch Color מאתר החברה מודגשים דווקא מאפייני העיצוב שלו: גוף עגול המגיע בצבעים שחור או כסף ובעתיד גם זהב, 110 עיצובי שעון שרצים על גבי מערכת ההפעלה Wear OS של גוגל (Google) ורצועות סיליקון או עור ב-7 צבעים, ובסך הכל 1,540 שילובים אפשריים.

השעון החדש נמכר כרגע בסין בלבד, והחברה אף לא טרחה להכריז על קיומו בשפה האנגלית. לכן, לא נראה שיש לה כרגע תוכניות למכור אותו במדינות נוספות.