עולם גיבורי הקומיקס של מארוול (Marvel), על סרטיו הרבים, משך אליו לא מעט יצרניות טלפונים שהשיקו מהדורות מיוחדות של טלפוניהן בעיצוב שמושפע מהיקום הבדיוני הפופולרי. וואן פלוס (OnePlus) עשתה את זה עם OnePlus 6 והסרט 'הנוקמים', כשאופו (Oppo) מצטרפת אליה עם מהדורה מיוחדת של F11 Pro, וגם סמסונג (Samsung) עשתה את זה בזמנו עם אחד מסרטי 'איירון מן' ומהדורה מיוחדת של Galaxy S6 Edge. ועכשיו זה תורה של שאומי (Xiaomi) עם מהדורה מיוחדת של Redmi K20 Pro לכבוד סרט הנוקמים האחרון.

העיצוב החיצוני והעיצוב של הקופסה משקפים את ערכת הנושא של גיבורי מארוול השונים, כשהטלפונים, שיימכרו במהדורה מוגבלת, מגיעים גם עם עיצוב מתאים של הממשק ושל תמונות הרקע שמגיעים כברירת מחדל במכשיר. הגב מציג למעשה בעיצוב שלו את האות M.

Redmi K20 Pro Marvel Hero Limited Edition Announced, Comes With an Iron Man-Themed Finish

המחיר לא פורסם, אבל בפנים זה אותו טלפון כמו ה-K20 Pro הרגיל, עם Snapdragon 855, עם 8/256 גיגה-בייט זיכרון, עם מסך AMOLED בגודל 6.39 אינץ'ק ברזולוציית +FHD ועם מצב משחקים מיוחד Game Turbo 2.0. גם במצלמות מאחור אין שינוי והן עם חיישני 48/13/8 מגה-פיקסל עם 2x זום, ומקדימה מצלמת 20 מגה-פיקסל.

Redmi K20 מתחיל מ-370 דולרים (או 350 דולרים לגרסה הגלובלית Mi 9T) או 480 דולרים לגרסת ה-K20 Pro. בארץ מחירו מתחיל מ-1,600 שקלים.