יותר ויותר חברות מתחרות כיום על ליבותיהם של הגיימרים ומציעות מסכים עתירי תכונות ומהירי תגובה, אבל עדיין רוב המסכים שנמכרים הם מסכים שניתן להגדיר כפשוטים. שאומי (Xiaomi) מציעה עבור אלו מסך IPS חדש בגודל 23.8 אינץ' שהנקודה העיקרית שלו היא לא התכונות אלא עיצוב נקי ואפילו פשטני שמלווה במחיר נוח.

המסך, מדגם Mi Display XMMNT238CB, מיועד כאמור לשימושים משרדיים ולשימושים ביתיים כמו גלישה באינטרנט וכן צפייה בתכנים. הוא מציע רזולוציית FHD ביחס היבט סטנדרטי של 16:9. הוא מציע בהירות של 250 ניט וניגודיות ממוצעת של 1,000:1. זוויות הצפייה הן 178 מעלות מכל הכיוונים, קצב הרענון הוא סטנדרטי ועומד על 60 הרץ, וזמן התגובה אפילו איטי משהו עם 6 אלפיות-השנייה מאפור לאפור. הוא גם מגיע עם רמקולים מובנים בעוצמה של 2 וואט האחד, ושוקל 4.2 ק"ג.

העיצוב שלו, כאמור, פשוט אך אלגנטי. משלושה צדדים המסגרת דקיקה במיוחד, כנהוג כיום במסכים מתקדמים ובמחשבים ניידים מודרניים, וכפתורי התפעול ובחירת האפשרויות נמצאים מתחת למסך כדי לחסוך במעטפת.

Mi Display מגיע עם חיבור HDMI אחד בלבד, שממוקם יחד עם חיבור החשמל ברגלית, וכאמור המחיר הוא במוקד: 189.99 דולרים באופן רשמי. המסך כבר נמכר ב-Gearbest וגם ב-Banggood ומי שימהר יוכל לרכוש אותו בעוד הנחה קלה לרגל יום הרווקים.