תחום הרמקולים הניידים אינו זר לשאומי (Xiaomi), אבל עד כה לא היה לה רמקול עמיד לתנאי חוץ. מעט לאחר ההכרזה על Mi Mix Alpha הציגה החברה גם את Mi Outdoor Bluetooth Speaker, המביא את יכולות רמקולים מקבילים בחצי מחיר.

הרמקול הנייד Mi Outdoor בנוי בצורה מאסיבית יותר מהדגים הקודמים של שאומי, כאשר הוא עמיד בנפילות, השפרצות מים אבק ונפילות בתקן IP55, מה שהופך אותו לידידותי לנסיעות. יש לו סוללה מובנית בקיבולת של 2,600 מיליאמפר, המספיקה לדברי היצרנית לעד 8 שעות ניגון ברצף ונטען בחיבור USB-C.

מבחינת הסאונד, Mi Outdoor מגיע עם דרייבר 52 מ"מ הנחשב לגדול יחסית, לצד יחידת באס המבטיחים עוצמת שמע גבוהה. הוא גם מאפשר שימוש ברמקול לשיחות קוליות וכולל זוג מיקרופונים להגברת איכות השמע והשתקת רעשי הסביבה. הוא תומך בקישוריות Bluetooht 5.0 לחיבור לטלפונים, אולם אין בו חיבור 3.5 מ"מ אנלוגי.

מחירו של Mi Outdoor Bluetooth Speaker הוא 45 דולרים, שהם כ-165 שקלים ונמכר כבר עכשיו במכירה מוקדמת. לשם השוואה, מחירו של JBL Flip הוא כ-90 דולרים.

עדכון: קוד קופון BGOS22 מוריד את המחיר ל-35.99 דולרים בלבד. יש גם ב-AliExpress במחיר מעט גבוה יותר.

פרסום ראשון: 05.10.19, 18:00

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.