סוללות החירום של שאומי (Xiaomi) נחשבות לפופולריות במיוחד, גם אנחנו כבר סקרנו אותן כאן בעבר והתרשמנו לטובה. לכן אין זה מפתיע כי החברה הוסיפה לליין הקיים דגם נוסף בקיבולת של 20,000 מיליאמפר-שעה.

Mi Power Bank החדשה שעוצבה בסיוע של חברת Texas Instruments מורכבת משש תאי סוללות של 3,350mAh כל אחת מתוצרת LG או Panasonic המבטיחות נצילות של 93 אחוז ובעלת תשע שכבות הגנת מעגלים לטעינת יתר, בדומה לדגמים האחרים. הסוללה מעוצבת בגוף פלסטיק ולא בגוף מתכתי, זאת כדי להקנות לה משקל נמוך יותר ואכן היא אף שוקלת פחות מאשר סוללת ה-16,000mAh שלה – 338 גרם לעומת 350 גרם רק בזכות שימוש בגוף מפלסטיק.

יש לה שתי יציאות USB להטענה במקביל אשר תומכות בהטעה מהירה Quick Charge 2.0 המותאם במיוחד לבעלי מכשירים הרצים על שבבי Qualcomm וניתן להטעין אותה במהירות שכן גם הסוללה עצמה תומכת בטכנולוגיה זו כך שהטענה במשך 3 שעות יספיקו להטעין כ-70 אחוז מהסוללה. החברה מתגאה כי היא יכולה לספק הטענה מלאה לעד 4 טלפונים לפני שזו תתרוקן או 7 פעמים להטעין את ה-iPhone ובנוסף היא מסוגלת להטעין מחשבי MacBook בזכות הספק מקסימלי הנחשב גבוה ליציאה בודדת (5.1V/3.6A).

מחירה יעמוד על סכום השווה ל-24 דולר בסין כאשר היא תושק בהמשך החודש.