רק לפני כחודשיים נחשף צמיד הכושר Mi Band 3, וכבר כעת משיקה שאומי (Xiaomi) את הצמיד הכושר החכם Hey Plus, המהווה סוג של שדרוג קטן אך משמעותי. הוא מזכיר את ה־Mi Band 3 מבחינות רבות. העיצוב שלו דומה וגם המאפיינים שלו זהים, אבל הוא מגיע עם כמה תכונות משופרות ובראשם מסך צבעוני.

Hey Plus התחיל כפרויקט באתר מימון ההמונים גייס, כצפוי, הרבה מעבר לסכום הנדרש הראשוני. המפרט של הצמיד החכם דומה להפליא ל־Mi Band 3, אבל במקום מסך OLED בגודל 0.78 אינץ' ישנו מסך AMOLED צבעוני בגודל 0.95 אינץ', בעל רזולוציה וצפיפות פיקסלים טובים יותר, של 240X120 פיקסלים ו־282ppi, בהתאמה.

Hey Plus הוא צמיד כושר לכל דבר ועניין, ולכן הימצאותם של חיישנים למדידת צעדים, שריפת קלוריות, שינה ודופק לב לא מפתיעה כלל. כמו־כן, הוא עמיד למים עד לעומק של 50 מטרים ומסוגל לשרוד בטמפרטורות קיצוניות, מ־0 ועד 45 מעלות צלזיוס.

xiaomi hey plus youpin story Xiaomi Xiaomi Hey Plus

Hey Plus יכול להציג עד 10 שיחות אחרונות ו־10 הודעות על המסך בכל פעם, כאשר כל הודעה מוגבלת עד 300 תווים. הוא מופעל דרך האפליקציה של החברה Mi Fit וכן יכול לשלוט על מוצרי בית חכם של החברה באמצעות אפליקציית Mi Home.

הודות לחומר ממנו מיוצר – פולימר פלסטיק (או בשמו המדעי אלסטומר תרמופלסטי), גופו שוקל רק 19.7 גרם, וביחד עם סוללה לא קטנה בנפח 120 מיליאמפר/שעה, הוא מסוגל להספיק ל־18 ימי שימוש. הוא מגיע עם קישוריות NFC ובלוטות' 4.2 LE, פונקציה שיכולה לשמש כאמצעי תשלום דיגיטלי.

מחירו של Hey Plus הוא 230 יואן, שהם כ־34 דולרים או כ־125 שקלים. הוא אכן יקר יותר מה־Mi Band 3, כאשר נכון להיום הוא מוצע באתרים הסינים סביב 60 דולרים וככל הנראה מגיע לעת עתה רק בגרסה הסינית.

מה חשבנו על Mi Band 3? בביקורת

https://www.youtube.com/watch?v=o_bHKTY91U8