2020 מסתמנת כקרב בין יצרניות הטלפונים – על המסך. וואן פלוס (OnePlus) כבר הודיעה על כך שהיא תציג קצב רענון של 120 הרץ במכשיר הבא שלה וגם שאומי כבר השיקה את סדרת Redmi K30 עם תמיכה ב-120 הרץ בדגם ה-5G. כעת החברה מדגימה שהיא יכולה לספק מעבר לכך עם תמיכה ב-144 הרץ.

בוידאו שהעלתה החברה מוצגים שני מכשירי Redmi K30, כשהאחד פועל בקצב של 120 פריימים בשנייה ואילו השני בקצב של 144 פריימים בשנייה. כדי להמחיש את ההבדל בביצועי המסך, מוצגת דמות על המסך הנעה במהירות ואין התנועה חלקה הרבה יותר כשמדובר בקצב פריימים גבוה.

בעוד לא מדובר בהכרזה כזו או אחרת על כך ש-Redmi K30 5G יתמוך ב-144 הרץ, כן מדובר בהוכחת יכולת לפחות בצד החומרה. מה שאומר כי בעתיד, תוכל שאומי לשחרר עדכון תוכנה ולהוסיף שדרוג למסך שגם ככה פועל בתדר רענון גבוה.

אבל לשאומי יש מכשיר נוסף בפתח וחשוב לא פחות –Mi 10 שצפוי לראות אור לקראת תערוכת MWC שתיערך בחודש הבא בברצלונה. לפי המפרט שדלף מסתמן כי המסך שלו מסוג OLED יציע תדר רענון של 90 הרץ, שזה אמנם לא הרבה כמו 144 הרץ אבל יהיה הראשון בתחום מכשירי הפרימיום של החברה.

שאומי מדגימה 144Hz

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.