קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של מוצרי שאומי (Xiaomi) לישראל, החלה במכירתן של האוזניות האלחוטיות AirDots Pro שנחשפו לפני כשלושה חודשים. מדובר, כזכור, בדגם משופר ביחס ל-AirDots המקוריות של שאומי, עם עיצוב המזכיר מאוד את זה של אוזניות ה-AirPods מבית אפל (Apple) שללא ספק שימשו כמקור השראה למהנדסים.

AirDots Pro מתהדרות באיכות שמע משופרת, עמידות בפני מים, סינון רעשים אקטיבי בזמן שיחות טלפון, ומארז נשיאה המשמש גם כסוללה ומטען, ומאפשר זמן שימוש כולל של לא פחות מ-14 שעות. האוזניות מסוגלות להתחבר הן למכשירי אנדרואיד והן למכשירי iOS, ויפעילו בלחיצה את הסייענית הדיגיטלית הרלוונטית לאותה פלטפורמה (סירי במכשיריה של אפל, Google Assistant במכשירי אנדרואיד). חידוש ייחודי של ה-AirDots Pro הוא האפשרות לחבר כל אוזניה בנפרד למכשיר אחר. כמו כן, כוללות האוזניות מתאמי סיליקון שונים, בעוד של-AirPods עיצוב יחיד שאיננו מותאם אישית.

באתרי המסחר בסין עומד מחירן של אוזניות ה-AirDots Pro על כ-70 דולרים, מחיר תחרותי בהחלט בהשוואה ל-AirPods. מחיר היבואן הרשמי הוא 499 שקלים, כמעט כפליים מהמחיר בייבוא אישי, אם כי עדיין זול יותר מהמוצר המקביל של אפל המשווק בישראל במחיר של החל מ-799 שקלים ליחידה.

עוד בנושא: אתם שומעים? 5 אוזניות ללא חוטים מומלצות שלא יקרעו לכם את הכיס