באירוע XO19 השנתי שהתקיים השנה בלונדון, העניקו במיקרוסופט (Microsoft) פרטים נוספים אודות 'Project xCloud', שירות הזרמת המשחקים של החברה, אשר יהיה חלק ממנוי ה-Game Pass ויציע לשחקנים לשחק במאות כותרים כחלק מהמנוי החודשי.

ההודעה של מיקרוסופט מגיעה רגע לפני ש-Stadia עולה לאוויר ב-19 בנובמבר. נראה כי במיקרוסופט מכוונים לבטן הרכה של שירות הזרמת המשחקים של גוגל (Google), שכן בתשלום של 10 דולרים בחודש מציעים תמורה רבה יותר מנוי ה-Xbox Game Pass מקנה גישה לקטלוג של מאות משחקים להורדה וב-2020 אף יאפשר לשחק באלה מכל מכשיר ובכל מקום באמצעות הזרמה מהענן.

לצורך השוואה, מנוי ה-Stadia Pro מוצע במחיר זהה ומעניק למנויים משחק אחד חינם בכל חודש. כאשר משחקים נוספים מתוך קטלוג ההשקה המצומצם יש לרכוש בתשלום נוסף.

כרגע, שירות ה-xCloud עדיין נמצא בשלב הניסוי בארצות הברית, אנגליה וקוריאה אך זה צפוי להתרחב לשווקים נוספים ב-2020 כאשר קטלוג המשחקים הורחב וכעת כולל מעל ל-50 כותרים.

מה זה Google Stadia?

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.