פרוייקט xCloud, שירות הזרמת המשחקים של מיקרוסופט (Microsoft) חצה אבן דרך חשוב, כאשר בחברה סיימו את שלב הבדיקות הפנימיות וכעת הם עוברים לשלב הבדיקות בשטח.

את המאורע ציין פיל ספנסר (Phil Spencer), ראש חטיבת ה-Xbox, בחשבון הטוויטר כשהוא מברך את הצוות לכבוד ההגעה לשלב "בדיקות-בית", המשמעות היא שהשירות עבר בהצלחה את הבדיקות בתוך סביבת העבודה המבוקרת וכעת צוותים פנימיים בוחנים את השירות בתנאי שטח, אשר מדמים את תנאי החיבור של משתמשים אמיתיים בשירות.

בנוסף ספסנר הוסיף כי הוא "נרגש לקבל משוב מהצוותים הפנימיים שלנו לפני שלב הבדיקה הפומבי שיתרחש מאוחר יותר השנה". כך הוא חושף כי אם הבדיקות יתקדמו כצפוי, ניסוי משתמשים גדול צפוי להתרחש בהמשך השנה.

כזכור, פרוייקט xCloud הוא שם הקוד לשירות הזרמת משחקים חדש, אשר עושה שימוש בשרתי הענן Azure של החברה בכדי לאפשר לשחק בקטלוג משחקי Xbox על גבי כל מכשיר בעל קישוריות לאינטרנט במהירות של 10 מגה-ביט/שנייה. ההשקה הסופית של השירות צפויה להתרחש לקראת סוף השנה.

צפו: ההכרזה על פרוייקט xCloud

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.