מיקרוסופט (Microsoft) עדכנה את אפליקציית Wireless Display כך שכעת ניתן להזרים את המוצג במסך של המחשב האישי אל קונסולת המשחק של החברה, Xbox One. מדובר בתכונה משלימה והפוכה לאפשרות להזרים את הנעשה על קונסולת ה-Xbox One אל מסך המחשב האישי, כשהשניים מחוברים לאותה רשת אלחוטית, יכולת אשר קיימת מאז 2015.

זה אומר שכעת ניתן לשחק בספריית המשחקים המלאה של המחשב האישי, לרבות משחקים שנרכשו בחנויות מתחרות כמו Steam, ולצפות במשחקים בטלוויזיה שמחוברת לקונסולת המשחק, כשבנוסף ניתן להשתמש בבקר של Xbox One כדי לשלוט במשחק.

ולא מדובר בהזרמת משחקים בלבד. האפליקציה למעשה מאפשרת להציג את כל המתרחש על מסך המחשב בטלוויזיה שבסלון, כולל גלישה באינטרנט וכולל תוכנת ניהול מלאי, לצורך העניין. עם זאת יש מגבלה על הזרמת תוכן מוגן כמו סרטים וסדרות.

למרות ש-Xbox One תומכת בחיבור של מקלדת ועכבר, לא יהיה ניתן להשתמש בהם בעת השימוש באפליקציה. זו בינתיים תומכת בשימוש בבקר השליטה בלבד.

Wireless Display המעודכנת זמינה להורדה עתה בחינם מ-Microsoft Store.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.