לאחר חודשים רבים של שמועות ודיווחים בנושא, הכריזה מיקרוסופט (Microsoft) באופן רשמי על Xbox One S All-Digital Edition. כשמה כן היא – מדובר בקונסולת Xbox One S הזהה למוצר המקורי בכל פרט למעט העדרו של כונן תקליטורים. מעתה כל התכנים זמינים לרכישה והורדה בפורמט דיגיטלי בלבד. בסרטון משעשע שאותו הציגה מיקרוסופט במעמד החשיפה, מדגישה החברה כי מדובר בשינוי היחיד בין גרסה זו של קונסולה לגרסה הרגילה.

במיקרוסופט מספרים כי ה-Digital Edition של ה-Xbox One S תמכר תמיד ב-50 דולרים פחות מאשר הגרסה הרגילה. זה אומר שמחירה עומד כרגע על 249 דולרים. אולם, במקרה בו ה-Xbox One S תמכר במבצע מיוחד, גם מחירה של המהדורה הדיגיטלית יירד בהתאם בכדי לשמור על הפער.

הקונסולה החדשה צפויה להגיע למדפי החנויות בארצות הברית ב-7 במאי, וזמינה עתה להזמנה מוקדמת. החבילה כוללת כונן קשיח בנפח 1 טרה-בייט, ושלושה משחקים מותקנים מראש: משחק המירוצים Forza Horizon 3, המשחק Minecraft ו-Sea of Thieves. בנוסף, רוכשי מהדורה זו זכאים ליהנות משירות Xbox Game Pass (גישה חופשית לקטלוג משתנה של כ-100 משחקים להורדה) במחיר של דולר בודד למשך שלושת החודשים הראשונים.

https://youtu.be/yBDSMNE3_oQ