בתערוכת E3 הציגה מיקרוסופט (Microsoft) את Elite, בקר משחק ל-Xbox One במחיר של 150 דולר שמציע אפשרות התאמה אישית, ותומך במיפוי מחדש של הכפתורים. כעת מתברר כי אפשרות המיפוי מחדש של הכפתורים תהיה זמינה בקרוב לכלל המשתמשים, גם כאלה שממשיכים להשתמש בבקר הרגיל של ה-Xbox One.

מייק יאברה, מנהל מוצר Xbox במיקרוסופט, אישר את הדבר בתגובה למשתמש ששאל בטוויטר מדוע אפשרות שזמינה לכלל משתמשי ה-PlayStation 4 תהיה בלעדית רק עבור לקוחות שירכשו את הבקר היקר יותר. הוא ענה: "היא [יכולת המיפוי] תגיע לכלל הבקרים בקרוב".

מעבר לכך אין פרטים על המועד המדויק בו התכונה הזו תהפוך לזמינה, אך ההשערות הן שהיא תגיע עם גרסת התוכנה החדשה של קונסולת ה-Xbox One שתביא עמה ביצועים משופרים, ומבוססת על מערכת ההפעלה Windows 10.

יכולת מיפוי מחדש של מקשים היא לא חדשה בדור הקונסולת הנוכחי. כאמור סוני (Sony) הוסיפה אותה לקונסולת ה-PlayStation 4 כבר במרץ השנה, בגרסה 2.50.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.