שינוי בתנאי השימוש של Xbox Live, חשבון המשתמש המקוון של משתמשי קונסולות ה-Xbox לדורותיהן, עלול להוביל לסגירה של חשבונות ישנים בהם לא נעשה שימוש.

השינוי שנערך לתנאי השימוש מתייחס לזמן בו ממתינים במיקרוסופט (Microsoft) לפני ביטול של חשבון ישן. עד כה, במיקרוסופט ביטלו חשבונות Xbox Live בהם לא נעשה מזה חמש שנים. אך השבוע, שינוי בסעיף ביטול החשבונות מקצר את תקופת ההמתנה לפני סגירה מחמש שנים לשנתיים.

משמעות הדבר היא כי משתמשים שלא השתמשו בחשבון ה-Xbox Live שלהם מאז קונסולת ה-Xbox 360, חשבונם עלול להיסגר במפתיע וללא הודעה מוקדמת.

ישנן מספר דרכים למנוע הסרה של חשבון קיים, כשהפשוטה שבהן היא התחברות לאתר המקוון של Xbox עם חשבון המשתמש הישן. בנוסף במיקרוסופט לא ימחקו כל חשבון בו לא נעשה שימוש מזה שנתיים ובתנאי השימוש יש מספר תנאים מחריגים – כאשר לא ימחקו חשבונות עם יתרה כספית לא מנוצלת או במידה לחשבון המשתמש מקושרים משחקים דיגיטליים שנרכשו בעבר ועדיין זמינים להורדה היום.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.