בחודש יוני, רגע לפני תחילת חופשת הקיץ בבתי הספר, יזכו מנויי שירות PlayStation Plus של סוני (Sony) להעשיר את רשימת המשחקים החינמיים שלהם בשמות מעט בולטים יותר מהרגיל. החל מה-4 ביוני (יום שלישי), ניתן יהיה להוריד ללא תשלום את שני המשחקים Sonic Mania ו-Borderlands: The Handsome Collection.

Sonic Mania, שיצא בסוף 2017, נחשב כחידוש מוצלח במיוחד למשחק הפלטפורמות הנוסטלגי סוניק, עם גרפיקה דו-מימדית בסגנון עידן ה-16 ביט. המשחק לא פותח על ידי סגה עצמה, אלא על ידי נוצר כפרויקט מעריצים שזכה לחותמת רשמית מפתיעה מטעם החברה היפנית.

Borderlands: The Handsome Collection היא מהדורת אוסף הכוללת את שני המשחקים Borderlands 2 ו-Borderlands: The Pre-Sequel, לרבות כל ההרחבות שיצאו בעבורם. זו דרך טובה להכיר את הדמויות והסדרה לקראת Borderlands 3, שצפוי להגיע לחנויות בספטמבר.

מנויי שירות Xbox Live יוכלו ליהנות מגרסת ה-Xbox One של משחק ההוקי החדש יחסית NHL 2019 מבית EA Sports, שיהיה זמין להורדה מה-1 ועד ה-30 ביוני. ב-16 ביוני יצטרף אליו משחק המכות המוערך Rivals of Aether, שיהיה זמין להורדה עד ה-15 ביולי.

אולם נראה שהשמות המעניינים באמת ממתינים דווקא במשחקי ה-Xbox 360 החינמיים (כרגיל, ניתן לשחק בהם גם ב-Xbox One). מה-1 ועד ה-15 ביוני ניתן יהיה להוריד בחינם את משחק הפאזלים מגוף-ראשון Portal: Still Alive, מהמשובחים ביותר אי-פעם בז׳אנר, אם לא בכלל. בין ה-16 ועד ה-30 ביוני, ניתן יהיה להוריד בחינם את משחק הפעולה המטורף Earth Defense Force 2017.

קרא עוד:  אנשים נגד בינה מלאכותית - ב-Angry Birds אנחנו עוד מנצחים את המכונה